St Vincents Water Polo Club
Dublin, Ireland

The most up-to-date National League Fixtures and Results can be found on the Ireland Water Polo website at: http://www.waterpolo.ie/national-league-fixtures-results.html


UPDATED February 9th 2017: Version 5 of the National Fixture List was issued today and is available to download as a PDF here.


This is a snapshot taken at Feb 9th 2018 when v5 Fixture list was released:

DateTimeVenueCompHome (White)vAway (Blue)
Sun 10-Sep0900NACU16GirlsSt Vincents15-0Nth Dublin
Sun 10-Sep0940NACU16GirlsBangor1-27Tribes A
Sun 10-Sep1020NACU16GirlsTribes B2-17Diamonds
Sun 10-Sep1100NACU16GirlsNth Dublin3-14Clontarf
Sun 10-Sep1140NACU16GirlsSt Vincents27-1Bangor
Sun 10-Sep1220NACU16GirlsTribes B2-22Tribes A
Sun 10-Sep1300NACU16GirlsDiamonds6-4Clontarf
Sun 10-Sep1340NACU16BoysCorrib7-5Clontarf
Sun 10-Sep1420NACU16BoysNth Dublin2-17Clonard
Sun 10-Sep1500NACU16BoysBangor2-17St Vincents
Sun 10-Sep1540NACU16BoysClontarf19-1Drogheda
Sun 10-Sep1620NACU16BoysCorrib15-5Nth Dublin
Sun 10-Sep1700NACU16BoysBangor0-16Clonard
Sun 10-Sep1740NACU16BoysSt Vincents13-1Drogheda
Sat 16-Sep1400NACMNLD1Sandycove9-6Half Moon
Sat 16-Sep1500NACMNLD1St Vincents18-6Cú Chulainn
Sat 16-Sep1600NACMNLD1North Dublin12-7Clonard
Sat 16-Sep1700NACMNLD2Clontarf7-7Drogheda
Sat 16-Sep1745LisburnMNLD3Clonard10-8St Vincents
Sat 16-Sep1730NUIGMNLD1Corrib13-12Cathal Brugha
Sat 16-Sep1830NUIGMNLD2Galway Bay8-9Cathal Brugha
Sat 16-Sep1930NUIGWNLD1Tribes4-0 (w/o)Diamonds B
Sun 17-Sep0900NACMNLD3Sandycove21-6Athlone
Sun 17-Sep1000NACMNLD3North Dublin11-5Clontarf
Sun 17-Sep1100NACWNLD1Trinity9-16Diamonds A
Sun 17-Sep1200NACWNLD1St Vincents B20-2St Vincents A
Sun 24-Sep1400NACMNLD2St Vincents7-8Galway Bay
Sun 24-Sep1500NACMNLD2Drogheda10-8Cathal Brugha
Sun 24-Sep1600NACWNLD2Nth Dublin4-0 (w/o)Tribes Masters
Sun 24-Sep1700NACWNLD2Clontarf24-4Cathal Brugha
Sun 24-Sep1800NACMNLD3Clontarf10-16Cú Chulainn
Sat 30-Sep1430NACU19BoysClontarf8-8Cathal Brugha
Sat 30-Sep1530NACU19BoysSt Vincents8-11Sandycove
Sat 30-Sep1630NACMNLD3St Vincents22-3Athlone
Sat 30-Sep1730NACMNLD3Sandycove7-16Clonard
Sat 30-Sep1830NACMNLD2Trinity4-10Drogheda
Sat 30-Sep1630LisburnWNLD1Cathal BrughapostponedTribes
Sat 30-Sep1730LisburnWNLD1Diamonds B2-26St Vincents B
Sat 30-Sep1830LisburnWNLD2Cathal Brugha13-1Nth Dublin
Sat 30-Sep1930LisburnWNLD1Diamonds A13-8St Vincents A
Sat 30-Sep2030LisburnMNLD1Cathal Brugha20-6Half Moon
Sat 07-Oct1430NACU19BoysClontarf10-8Sandycove
Sat 07-Oct1530NACMNLD3Nth Dublin18-6Blackrock
Sat 07-Oct1630NACMNLD2St Vincents9-6Cathal Brugha
Sat 07-Oct1730NACMNLD3St Vincents13-8Sandycove
Sat 07-Oct1830NACMNLD2Trinity3-7Galway Bay
Sat 07-Oct1730NUIGWNLD2Tribes A5-9Clontarf
Sat 07-Oct1830NUIGMNLD1Corrib8-4Nth Dublin
Sat 07-Oct1930NUIGWNLD1Tribes4-6Trinity
Sat 07-Oct2030NUIGWNLD2Tribes Masters1-10Clontarf
Sun 08-Oct0900NACU16BoysNth Dublin8-2Bangor
Sun 08-Oct0940NACU16BoysSt Vincents7-8Clontarf
Sun 08-Oct1020NACU16BoysDrogheda1-19Clonard
Sun 08-Oct1100NACU16BoysBangor3-14Corrib
Sun 08-Oct1140NACU16BoysClontarf11-9Nth Dublin
Sun 08-Oct1220NACU16BoysClonard3-3St Vincents
Sun 08-Oct1300NACU16BoysCorrib19-0Drogheda
Sun 08-Oct1340NACU16GirlsBangor8-3Tribes B
Sun 08-Oct1420NACU16GirlsDiamonds6-3Nth Dublin
Sun 08-Oct1500NACU16GirlsClontarf3-9Tribes A
Sun 08-Oct1540NACU16GirlsTribes B3-20St Vincents
Sun 08-Oct1620NACU16GirlsNth Dublin16-4Bangor
Sun 08-Oct1700NACU16GirlsTribes A9-2Diamonds
Sun 08-Oct1740NACU16GirlsSt Vincents13-3Clontarf
Sat 14-Oct1430NACMNLD1Sandycove7-6Clonard
Sat 14-Oct1530NACMNLD1Half Moon13-11Corrib
Sat 14-Oct1630NACMNLD1Nth Dublin15-6Cú Chulainn
Sat 14-Oct1730NACMNLD2Clontarf2-7St Vincents
Sat 14-Oct1830NACMNLD3Nth Dublin7-5St Vincents
Sat 14-Oct1730NUIGMNLD3Blackrock9-10Clontarf
Sat 14-Oct1830NUIGMNLD2Galway Bay11-8Drogheda
Sat 14-Oct1930NUIGU19GirlsTribes23-10Clontarf
Sat 14-Oct2030NUIGMNLD3Athlone1-19Clontarf
Fri 20-OctGroveCú Chulainn Bridgestone Tournament
Grove LC, Belfast
Sat 21-OctGrove
Sun 22-OctGrove
Sat 28-Oct1430NACU19BoysSandycove12-15Corrib
Sat 28-Oct1530NACMNLD2Trinity3-6Clontarf
Sat 28-Oct1630NACMNLD1Nth Dublin12-11Cathal Brugha
Sat 28-Oct1730NACMNLD1St Vincents10-8Half Moon
Sat 28-Oct1830NACMNLD3Sandycove6-7Nth Dublin
Sat 28-Oct1600Falls RdU19GirlsDiamonds5-8Tribes
Sat 28-Oct1700Falls RdMNLD3Cú Chulainn17-4Athlone
Sat 28-Oct1800Falls RdWNLD2Cathal Brugha4-0 (w/o)Tribes Masters
Sat 28-Oct1900Falls RdMNLD3Clonard16-6Clontarf
Sat 28-Oct2000Falls RdU19BoysCathal Brugha7-12Drogheda
Sun 29-Oct1000NACWNLD1Clontarf3-13Cathal Brugha
Sun 29-Oct1100NACMNLD1Nth Dublin12-7Sandycove
Sun 29-Oct1200NACMNLD1St Vincents15-8Clonard
Sun 29-Oct1300NACMNLD1Half Moon10-10Cú Chulainn
Sun 29-Oct1400NACWNLD1St Vincents B13-3Trinity
Sun 29-Oct1500NACWNLD1St Vincents A5-12Tribes
Sun 29-Oct1600NACMNLD2Clontarf15-9Cathal Brugha
Sun 29-Oct1700NACMNLD2Drogheda5-9St Vincents
Sun 29-Oct1800NACMNLD3Sandycove4-0 (w/o)Blackrock
Sat 04-Nov1400Falls RdU19BoysCathal Brugha4-0 (w/o)Sandycove
Sat 04-Nov1500Falls RdMNLD3Cú Chulainn6-10St Vincents
Sat 04-Nov1600Falls RdMNLD2Cathal Brugha9-4Trinity
Sat 04-Nov1700Falls RdWNLD1Diamonds A22-1Diamonds B
Sat 04-Nov1730NUIGWNLD2Tribes A11-5Cathal Brugha
Sat 04-Nov1830NUIGWNLD1Tribes10-9Clontarf
Sat 04-Nov1930NUIGMNLD1Corrib15-15St Vincents
Fri 17-Nov1700ULU19CupU19 Cup (Born 1998 or later)
Sat 18-Nov1000ULU19Cup
Sun 19-Nov1000ULU19Cup
Sat 25-Nov1430NACMNLD2Clontarf7-5Galway Bay
Sat 25-Nov1530NACU19GirlsClontarf7-14Diamonds
Sat 25-Nov1630NACMNLD3Nth Dublin25-3Athlone
Sat 25-Nov1730NACWNLD1Trinity12-6St Vincents A
Sat 25-Nov1830NACMNLD3Sandycove0-4 (w/o)Clontarf
Sat 25-Nov1730LisburnMNLD1Clonard14-9Half Moon
Sat 25-Nov1830LisburnMNLD1Cú Chulainn7-8Corrib
Sat 25-Nov1930LisburnWNLD1Cathal Brugha5-13St Vincents B
Sat 25-Nov2030LisburnMNLD1Cathal Brugha5-7Sandycove
Sun 26-Nov1100NACWNLD1St Vincents A17-3Diamonds B
Sun 26-Nov1200NACWNLD2Nth Dublin2-15Tribes A
Sun 26-Nov1300NACMNLD2St Vincents9-3Trinity
Sun 26-Nov1400NACMNLD1Half Moon8-16Nth Dublin
Sun 26-Nov1500NACMNLD3Nth Dublin9-7Cú Chulainn
Sun 26-Nov1600NACMNLD3St Vincents19-8Blackrock
Sun 26-Nov1700NACWNLD1Trinity7-6Cathal Brugha
Sun 26-Nov1800NACMNLD1St Vincents12-7Sandycove
Sun 26-Nov1900NACWNLD1Clontarf5-12St Vincents B
Sat 02-Dec1430NACMNLD1St Vincents11-11Corrib
Sat 02-Dec1530NACWNLD1St Vincents B20-8Tribes
Sat 02-Dec1630NACMNLD1Sandycove7-4Cú Chulainn
Sat 02-Dec1730NAC
Sat 02-Dec1830NACWNLD1Clontarf8-3Trinity
Sun 03-DecNACInt'lNational Squads - Junior Girls
15:00 - 17:30 U15s
17:30 - 20:00 U17s
Sun 03-DecNACInt'l
Sun 03-DecNACInt'l
Sat 09-Dec1430NACMNLD1Sandycove6-6Corrib
Sat 09-Dec1530NACWNLD1Trinity15-2Diamonds B
Sat 09-Dec1630NACMNLD1St Vincents8-6Cathal Brugha
Sat 09-Dec1730NACWNLD1St Vincents B19-5Diamonds A
Sat 09-Dec1830NACMNLD3St Vincents17-3Clontarf
Sat 09-Dec1730LisburnWNLD1Cathal Brugha11-8St Vincents A
Sat 09-Dec1830LisburnMNLD3Clonard9-10Nth Dublin
Sat 09-Dec1930LisburnMNLD3Cú Chulainn4-0 (w/o)Sandycove
Sat 09-Dec2030Lisburn
Sat 09-Dec1730NUIGMNLD3Blackrock17-6Athlone
Sat 09-Dec1830NUIGU19BoysCorrib4-0 (w/o)Drogheda
Sun 10-DecNACInt'lNational Squads - Junior Boys 
14:00 - 17:00 U15s
17:00 - 20:00 U17s
Sun 10-DecNACInt'l
Sun 10-DecNACInt'l
Sat 16-Dec1400NACLeinsterLeinster Cup Final Day
Sat 16-Dec:NACLeinster
Sat 16-Dec2015NACLeinster
Sat 16-Dec1700NUIGMNLD3Blackrock9-14Clonard
Sat 16-Dec1800NUIGWNLD1Tribes12-12Diamonds A
Sat 16-Dec1900NUIGMNLD1Corrib20-2Clonard
Sat 16-Dec2000NUIGMNLD3Athlone2-19Clonard
Sat 16-Dec2100NUIGU19GirlsTribes6-9Diamonds
Sun 17-Dec0900NACU16GirlsClontarf23-2Tribes B
Sun 17-Dec0940NACU16GirlsTribes A8-4Nth Dublin
Sun 17-Dec1020NACU16GirlsDiamonds2-7St Vincents
Sun 17-Dec1100NACU16GirlsClontarf19-2Bangor
Sun 17-Dec1140NACU16GirlsNth Dublin11-1Tribes B
Sun 17-Dec1220NACU16GirlsTribes A2-5St Vincents
Sun 17-Dec1300NACU16GirlsBangor2-12Diamonds
Sun 17-Dec1340NACU16BoysDrogheda5-16Bangor
Sun 17-Dec1420NACU16BoysClonard10-6Clontarf
Sun 17-Dec1500NACU16BoysSt Vincents11-4Corrib
Sun 17-Dec1540NACU16BoysDrogheda3-5Nth Dublin
Sun 17-Dec1620NACU16BoysClontarf15-8Bangor
Sun 17-Dec1700NACU16BoysClonard9-2Corrib
Sun 17-Dec1740NACU16BoysNth Dublin1-16St Vincents
Sat 06-Jan1415NACU19BoysSandycove0-4 (w/o)Clontarf
Sat 06-Jan1515NACWNLD2Nth Dublin3-17Clontarf
Sat 06-Jan1615NACMNLD1Nth Dublin10-11Corrib
Sat 06-Jan1715NACInt'lNational Squads - Jnr Boys 17:15 - 20:00
Sat 06-JanNACInt'l
Sat 06-Jan2000NACInt'l
Sat 06-Jan1730LisburnWNLD1Diamonds A12-9Tribes
Sat 06-Jan1830LisburnMNLD1Cú Chulainn7-11St Vincents
Sat 06-Jan1930LisburnWNLD1Cathal Brugha5-6Trinity
Sat 06-Jan2030LisburnWNLD1Diamonds B0-19Tribes
Sun 07-Jan1000NACWNLD1St Vincents A10-8Clontarf
Sun 07-Jan1100NACMNLD2Trinity13-8Cathal Brugha
Sun 07-Jan1200NACU19BoysDrogheda17-4Clontarf
Sun 07-Jan1300NACMNLD3Nth Dublin11-8Clonard
Sun 07-Jan1400NACMNLD3Clontarf17-4Athlone
Sun 07-Jan1500NAC
Sun 07-Jan1600NACInt'lNational Squads - Jnr Girls 16:00 - 19:00
Sun 07-Jan1700NACInt'l
Sun 07-Jan1800NACInt'l
Sun 07-Jan1730LisburnMNLD1Clonard4-8Sandycove
Sun 07-Jan1830LisburnMNLD1Cathal Brugha8-11Cú Chulainn
Sat 13-Jan1530NACMNLD2St Vincents12-7Clontarf
Sat 13-Jan1630NACU19BoysClontarf5-16Corrib
Sat 13-Jan1730NACMNLD3Sandycove5-6St Vincents
Sat 13-Jan1830NACMNLD3Clontarf4-9Nth Dublin
Sat 13-Jan1745LisburnWNLD1Diamonds B6-14St Vincents A
Sat 13-Jan1845LisburnMNLD1Clonard7-8St Vincents
Sat 13-Jan1945LisburnMNLD1Cú Chulainn4-7Sandycove
Sat 13-Jan2045LisburnMNLD3Cú Chulainn7-14Clonard
Sat 13-Jan1900NUIGWNLD1Tribes8-7Cathal Brugha
Sat 13-Jan2000NUIGMNLD3Athlone1-25Blackrock
Sat 20-JanGalwayCorib & Tribes U13 Tournament
Galway
Sun 21-JanGalway
Sat 20-Jan1900NUIGMNLD1Corrib18-11Half Moon
Sat 20-Jan2000NUIGWNLD1Tribes16-6St Vincents A
Sat 20-Jan1745LisburnU19GirlsDiamonds4-0 (w/o)Clontarf
Sat 20-Jan1845LisburnMNLD1Cú Chulainn8-9Nth Dublin
Sat 20-Jan1945LisburnMNLD1Cathal Brugha19-7Clonard
Fri 26-JanLisburnU17CupU17 Cup (Born 2001 or later)
Lisburn
Sat 27-JanLisburnU17Cup
Sun 28-JanLisburnU17Cup
Sat 03-Feb1430NACMNLD2Drogheda7-13Clontarf
Sat 03-Feb1530NACMNLD3Clontarf7-9Sandycove
Sat 03-Feb1630NACMNLD1Half Moon11-13Cathal Brugha
Sat 03-Feb1730NACMNLD1Sandycove5-17St Vincents
Sat 03-Feb1830NACU19BoysClontarf3-10Drogheda
Sat 03-Feb1600Falls RdMNLD3Clonard4-0 (w/o)Blackrock
Sat 03-Feb1700Falls RdMNLD2Cathal Brugha1-19St Vincents
Sat 03-Feb1800Falls RdWNLD1Cathal Brugha6-5Diamonds A
Sat 03-Feb1900Falls RdMNLD3Cú Chulainn4-0 (w/o)Blackrock
Sun 04-Feb1600Falls RdWNLD1Diamonds A10-5Clontarf
Sun 04-Feb1700Falls RdMNLD3Clonard8-10Cú Chulainn
Sun 04-Feb1800Falls RdMNLD2Cathal Brugha14-8Clontarf
Sun 04-Feb1900Falls RdWNLD1Diamonds B3-11Clontarf
Sat 10-Feb1415NACMNLD1SandycovevCathal Brugha
Sat 10-Feb1515NACMNLD1Half MoonvClonard
Sat 10-Feb1615NACMNLD1St VincentsvNth Dublin
Sat 10-Feb1715NACInt'lNational Junior Squads 17:15 - 20:00
Sat 10-FebNACInt'l
Sat 10-Feb2000NACInt'l
Sat 17-Feb1430NACU16GirlsTribes AvTribes B
Sat 17-Feb1510NACU16GirlsClontarfvDiamonds
Sat 17-Feb1550NACU16GirlsNth DublinvSt Vincents
Sat 17-Feb1630NACU16GirlsTribes AvBangor
Sat 17-Feb1710NACU16GirlsDiamondsvTribes B
Sat 17-Feb1750NACU16GirlsClontarfvNth Dublin
Sat 17-Feb1830NACU16GirlsBangorvSt Vincents
Sat 17-Feb1730LisburnMNLD1Cathal BrughavNth Dublin
Sat 17-Feb1830LisburnU19BoysCathal BrughavClontarf
Sat 17-Feb1930LisburnWNLD1Diamonds AvSt Vincents B
Sat 17-Feb1730NUIGMNLD3BlackrockvCú Chulainn
Sat 17-Feb1830NUIGMNLD2Galway BayvTrinity
Sat 17-Feb1930NUIGMNLD1CorribvCú Chulainn
Sat 17-Feb2030NUIGU19BoysCorribvSandycove
Sat 17-Feb2130NUIGMNLD3AthlonevCú Chulainn
Sun 18-Feb0800NACBr Philip QF1Nth DublinvSandycove
Sun 18-Feb0900NACBr Philip QF2St VincentsvCathal Brugha
Sun 18-Feb1000NACInt'lNational Squad - Junior Girls 10:00-12:00
Sun 18-Feb1100NACInt'l
Sun 18-Feb1200NACLadies K/O SF1TrinityvSt Vincents
Sun 18-Feb1300NACLadies K/O SF2Cathal BrughavTribes
Sun 18-Feb1400NACBr Philip SF1Half MoonvWinner QF1
Sun 18-Feb1500NACBr Philip SF2Cú ChulainnWinner QF2
Sun 18-Feb1600NACInt'lNational Squad - Junior Boys 16:00-18:00
Sun 18-Feb1700NACInt'l
Sun 18-Feb1800NACLadies K/O FinalWinner SF1vWinner SF2
Sun 18-Feb1900NACBr Philip FinalWinner SF1vWinner SF2
Sat 24-Feb1430NACU16BoysClontarfvCorrib
Sat 24-Feb1510NACU16BoysClonardvNth Dublin
Sat 24-Feb1550NACU16BoysSt VincentsvBangor
Sat 24-Feb1630NACU16BoysDroghedavClontarf
Sat 24-Feb1710NACU16BoysNth DublinvCorrib
Sat 24-Feb1750NACU16BoysClonardvBangor
Sat 24-Feb1830NACU16BoysDroghedavSt Vincents
Sat 24-Feb1700NewryMNLD1Cathal BrughavCorrib
Sat 24-Feb1800NewryWNLD1Cathal BrughavTribes
Sat 24-Feb1900NewryMNLD2Cathal BrughavGalway Bay
Sun 25-Feb0800NACInt'lNational Squads (schedule tbc, pool available 08:00-20:00)
Sun 25-FebNACInt'l
Sun 25-Feb2000NACInt'l
Sat 03-Mar1430NACWNLD1ClontarfvTribes
Sat 03-Mar1530NACMNLD1SandycovevNth Dublin
Sat 03-Mar1630NACWNLD2ClontarfvTribes A
Sat 03-Mar1730NUIGMNLD3BlackrockvNth Dublin
Sat 03-Mar1830NUIGU19BoysCorribvClontarf
Sat 03-Mar1930NUIGMNLD3AthlonevNth Dublin
Sat 03-Mar1630LisburnMNLD1ClonardvCorrib
Sat 03-Mar1730LisburnWNLD1Diamonds AvTrinity
Sat 03-Mar1830LisburnMNLD1Cú ChulainnvCathal Brugha
Sat 03-Mar1930LisburnWNLD1Cathal BrughavDiamonds B
Sun 04-Mar1000NACISCQ G1SandycovevCorrib
Sun 04-Mar1100NACISCQ G2DroghedavCú Chulainn
Sun 04-Mar1200NACMNLD1Half MoonvSt Vincents
Sun 04-Mar1300NACMNLD2TrinityvSt Vincents
Sun 04-Mar1400NACISCQ G3Nth DublinLoser G1
Sun 04-Mar1500NACWNLD1TrinityvClontarf
Sun 04-Mar1600NACWNLD1St Vincents BvCathal Brugha
Sun 04-Mar1700NACWNLD2Nth DublinvCathal Brugha
Sun 04-Mar1800NACISCQ G4Loser G2vLoser G3
Sat 10-Mar1430NACMNLD1Nth DublinvHalf Moon
Sat 10-Mar1530NACWNLD1ClontarfvDiamonds A
Sat 10-Mar1630NACMNLD3SandycovevCú Chulainn
Sat 10-Mar1730NACWNLD1St Vincents AvTrinity
Sat 10-Mar1830NACMNLD2DroghedavTrinity
Sat 10-Mar1730NUIGMNLD3BlackrockvSt Vincents
Sat 10-Mar1830NUIGMNLD1CorribvSandycove
Sat 10-Mar1930NUIGMNLD2Galway BayvClontarf
Sat 10-Mar2030NUIGU19BoysCorribvCathal Brugha
Sat 10-Mar2130NUIGMNLD3AthlonevSt Vincents
Sun 11-Mar0900NACU16BoysBangorvNth Dublin
Sun 11-Mar0940NACU16BoysClontarfvSt Vincents
Sun 11-Mar1020NACU16BoysClonardvDrogheda
Sun 11-Mar1100NACU16BoysCorribvBangor
Sun 11-Mar1140NACU16BoysNth DublinvClontarf
Sun 11-Mar1220NACU16BoysSt VincentsvClonard
Sun 11-Mar1300NACU16BoysDroghedavCorrib
Sun 11-Mar1340NACU16GirlsTribes BvBangor
Sun 11-Mar1420NACU16GirlsNth DublinvDiamonds
Sun 11-Mar1500NACU16GirlsTribes AvClontarf
Sun 11-Mar1540NACU16GirlsSt VincentsvTribes B
Sun 11-Mar1620NACU16GirlsBangorvNth Dublin
Sun 11-Mar1700NACU16GirlsDiamondsvTribes A
Sun 11-Mar1740NACU16GirlsClontarfvSt Vincents
Sun 11-Mar1800NACU19BoysSandycovevDrogheda
Sat 17-Mar1430NACInt'lNational Squads 14:15 - 20:00
Sat 17-Mar1530NACInt'l
Sat 17-Mar1630NACInt'l
Sun 18-Mar1000NACMNLD1Half MoonvSandycove
Sun 18-Mar1100NACWNLD1St Vincents BvClontarf
Sun 18-Mar1200NACWNLD1TrinityvTribes
Sun 18-Mar1300NACMNLD3ClontarfvBlackrock
Sun 18-Mar1400NACWNLD2ClontarfvNth Dublin
Sun 18-Mar1500NACU19BoysSandycovevCathal Brugha
Sun 18-Mar1600NACWNLD1St Vincents AvCathal Brugha
Sun 18-Mar1700NACMNLD3St VincentsvCú Chulainn
Sun 18-Mar1600BangorWNLD1Diamonds BvDiamonds A
Sun 18-Mar1700BangorMNLD1Cú ChulainnvClonard
Fri 23-MarInt'lEU NATIONS JUNIOR BOYS 
Prague, Czech Republic
Sat 24-MarInt'l
Sun 25-MarInt'l
Sat 24-Mar1430NACWNLD1St Vincents BvDiamonds B
Sat 24-Mar1530NACMNLD3Nth DublinvSandycove
Sat 24-Mar1630NACMNLD3ClontarfvClonard
Sat 24-Mar1730NACWNLD1St Vincents AvSt Vincents B
Sat 24-Mar1830NAC
Sat 24-Mar1730LisburnWNLD1Cathal BrughavClontarf
Sat 24-Mar1830LisburnMNLD1ClonardvNth Dublin
Sat 24-Mar1930LisburnMNLD1Cú ChulainnvHalf Moon
Sat 24-Mar2030LisburnMNLD1Cathal BrughavSt Vincents
Sun 25-Mar1100NACWNLD1St Vincents AvDiamonds A
Sun 25-Mar1200NACU19GirlsClontarfvTribes
Sun 25-Mar1300NACWNLD1TrinityvSt Vincents B
Sun 25-Mar1400NACWNLD1ClontarfvDiamonds B
Sun 25-Mar1500NACInt'lNational Squads - Junior Girls 15:00 - 18:00
Sun 25-Mar1600NACInt'l
Sun 25-Mar1700NACInt'l
Fri 30-MarInt'lEU NATIONS JUNIOR GIRLS 
Brno, Czech Republic
Sat 31-MarInt'l
Sun 01-AprInt'l
Sat 31-Mar1430NACU19BoysDroghedavCorrib
Sat 31-Mar1530NACMNLD3St VincentsvClonard
Sat 31-Mar1630NACMNLD2ClontarfvTrinity
Sat 31-Mar1730NACMNLD2St VincentsvDrogheda
Sun 01-Apr1100NACU19BoysDroghedavSandycove
Sun 01-Apr1200NACMNLD1Nth DublinvSt Vincents
Sun 01-Apr1300NACMNLD3St VincentsvNth Dublin
Sun 01-Apr1400NAC
Sun 01-Apr1500NACInt'lNational Squads 15:00 - 20:00
Sun 01-AprNACInt'l
Sun 01-Apr2000NACInt'l
Sat 07-Apr1000NewryMNLD1ClonardvCathal Brugha
Sat 07-Apr1100NewryWNLD1Diamonds AvCathal Brugha
Sat 07-Apr1200NewryMNLD3Cú ChulainnvClontarf
Sat 07-Apr1300NewryMNLD2Cathal BrughavDrogheda
Sat 07-Apr1400NewryWNLD2Cathal BrughavTribes A
Sat 07-Apr1500NewryInt'lNational Squads 15:00 - 17:00
Sat 07-AprNewryInt'l
Sat 07-Apr1700NewryInt'l
Sat 07-Apr1730NUIGMNLD3BlackrockvSandycove
Sat 07-Apr1830NUIGMNLD2Galway BayvSt Vincents
Sat 07-Apr1930NUIGWNLD1TribesvSt Vincents B
Sat 07-Apr2030NUIGWNLD2Tribes AvNth Dublin
Sat 07-Apr2130NUIGMNLD3AthlonevSandycove
Sat 14-Apr1430NACU19BoysDroghedavCathal Brugha
Sat 14-Apr1530NACWNLD1ClontarfvSt Vincents A
Sat 14-Apr1630NACMNLD2DroghedavGalway Bay
Sat 14-Apr1730NACMNLD3ClontarfvSt Vincents
Sat 14-Apr1730LisburnU19BoysCathal BrughavCorrib
Sat 14-Apr1830LisburnMNLD3ClonardvAthlone
Sat 14-Apr1930LisburnWNLD1Diamonds BvTrinity
Sat 14-Apr2030LisburnMNLD1ClonardvCú Chulainn
Sun 15-Apr1600Falls RdMNLD3ClonardvSandycove
Sun 15-Apr1700Falls RdWNLD2Cathal BrughavClontarf
Sun 15-Apr1800Falls RdMNLD3Cú ChulainnvNth Dublin
Sun 15-Apr1900Falls RdWNLD1Diamonds BvCathal Brugha
Thu 19-AprLimerickIrish Snr CupsIrish Senior Cups
Limerick
Fri 20-AprLimerickIrish Snr Cups
Sat 21-AprLimerickIrish Snr Cups
Sat 28-Apr1415NACInt'lNational Squads 14:15 - 20:00
Sat 28-AprNACInt'l
Sat 28-Apr2000NACInt'l
Sun 29-Apr0900NACU16GirlsTribes BvClontarf
Sun 29-Apr0940NACU16GirlsNth DublinvTribes A
Sun 29-Apr1020NACU16GirlsSt VincentsvDiamonds
Sun 29-Apr1100NACU16GirlsBangorvClontarf
Sun 29-Apr1140NACU16GirlsTribes BvNth Dublin
Sun 29-Apr1220NACU16GirlsSt VincentsvTribes A
Sun 29-Apr1300NACU16GirlsDiamondsvBangor
Sun 29-Apr1340NACU16BoysBangorvDrogheda
Sun 29-Apr1420NACU16BoysClontarfvClonard
Sun 29-Apr1500NACU16BoysCorribvSt Vincents
Sun 29-Apr1540NACU16BoysNth DublinvDrogheda
Sun 29-Apr1620NACU16BoysBangorvClontarf
Sun 29-Apr1700NACU16BoysCorribvClonard
Sun 29-Apr1740NACU16BoysSt VincentsvNth Dublin
Sat 05-MayGalwayU15CupU15 Cup (Born 2003 or later)
Galway
GalwayU15Cup
Mon 07-MayGalwayU15Cup
Sat 12-May1415NACInt'lNational Squads 14:15 - 20:00
Sat 12-MayNACInt'l
Sat 12-May2000NACInt'l
Sun 13-MayNACInt'lNational Squads (schedule tbc, pool available 08:00-20:00)
Sun 13-MayNACInt'l
Sun 13-MayNACInt'l
Fri 18-MayInt'lEU NATIONS SENIOR MEN
Prague, Czech Republic
Sat 19-MayInt'l
Sun 20-MayInt'l
Sat 19-MayNACU13CupU13 Mixed Cup (Born 2005 or later)
NAC
NACU13Cup
Sun 20-MayNACU13Cup
Fri 25-MayInt'lEU NATIONS SENIOR LADIES
Brno, Czech Republic
Sat 26-MayInt'l
Sun 27-MayInt'l